Facebook Slider

Avaleht >> rFactor uudised

Indrek Reemets 2015 F1 hooaja meister!

Written by Sten Teeorg on . Posted in rFactor

Pühapäeval toimunud Brasiiliga GP-ga sai ka läbi 2015 F1 hooaeg, mille meistriks tuli esimest korda Indrek Reemets. Juba enne viimast etappi tiitli kindlustanud Mart GP sõitja Reemets võitis kaks etappi ja jõudis 6 korda poodiumile. Indrek kogus hooaja jooksul kokku 165 punkti, mida oli 13 punkti enam kui teiseks tulnud Toomas Jõgi-l. Talle järgnes tiimikaaslane Rauno Muru 137 punktiga. Esiviisikusse mahtusid veel Sten Teeorg 101 punktiga ja oma parima hooaja teinud Kevin Sirgo 82 punktiga. Kõige enam etapivõite kogus Alari Algpeus võitudega Hiinas, Belgias ja USA-s. Hooaja tugevalt alustanud Morten Nõmme arvele jäi kaks etapivõitu nagu ka Rauno Murule. Ühe võidu peale jäid Teeorg, Sirgo ning Rasmus Tali. Toomas Jõgi osales ainukesena kõigil etappidel, mille eest suur aplaus talle. Märkimist väärivad ka Janek Pettai, Sigmar Koitsaar, Madis Nõmm, Siim Pärn ja Tarmo Soots.

Ametlik sõitjate punktitabel.

Konstruktorite karika haaras enda kätte viimase etapiga Veritas GP, kes kogus kokku 289 punkti. Seda oli 23 punkti enam kui teiseks tulnud Mart GP-l. Kolmandaks jäi Mercedes Petronas 183 punktiga. Tugeva esineliku lõpetas Ferrari 139 punktiga.

Ametlik tiimide punktitabel.

Õnnitlused võitjatele ja kohtume Macaus!

F1 naaseb suvepausilt ja alustab hooaja teist poolt legendaarsel Spa-Francorchampsi ringrajal.

Written by Sten Teeorg on . Posted in rFactor

Sõit toimub Spa-Francorchampsi rajal 30. augustil kell 19:00 tavapärase kavaga ja sõidu pikkuseks on 33 ringi. Samuti on paigas ülejäänud hooaja kava mille seas leidub nii tuttavaid radu nagu näiteks Monza ja Suzuka kui ka esmakordseid nagu USA GP, Austinis. Hooaja lõpetab taas alati draamat pakkuv Interlagose rada Brasiilias.

Kui Simsync ikka veel ei tööta saate ajutiselt tõmmata Belgia raja SELLELT LINGILT.

2015 F1CEL F1 hooaeg algab 29. märtsil

Written by Mart on . Posted in rFactor

Austraalia2014Talv on vaikselt ka Eestist taandumas, mis tähendab vaid üht - käes on aeg alustada uue, järjekorras juba 12. F1CELi F1 hooajaga. Sellel aastal on plaanis üsna suured muudatused, millest suurim on GP2 ning F1 sarjade ühendamine üheks sarjaks. Ootame teid kõiki taas sõitma, täiendavat infot saab nupule "loe edasi" vajutades, sarja reeglid ilmuvad selle nädala jooksul ning huvilised saavad juba serveris harjutada, mod on SimSyncis üleval.

Täna õhtul kell 19:00 BMW E90 @ Pukekohe Park

Written by Mart on . Posted in rFactor

BMWE90Täna õhtul on aset leidmas järjekordne BMW E90 talvesarja etapp. Sõidud on iga etapiga üha põnevamaks muutunud, niiet tasub kohale tulla küll. Enne sõitma tulekut võid veel lisada kommentaari või lugeda teiste kommentaare etapi arvamuste foorumiteemas ning palun kõiki, et loetaks läbi eelmise etapi karistuste postitus ja karistada saanud inimesed ka oma karistuse ära kannaksid. Näeme juba täna kell 19:00!