Facebook Slider

[rF] F1CEL III Autode Jäähokivõistlused

Written by Mart on . Posted in rFactor

Oleme otsustanud korraldada juba vaikselt traditsiooniks saava ürituse F1CEL Autode Jäähoki ka sellel aastal. Üritus toimub veidi vähem kui kolme nädala pärast, 10.-11. märtsil kaks nädalat enne F1CEL 2012. hooaja avaetappi. Tänavune üritus on väga sarnane kahe eelmisega, kaks õhtupoolikud täis võite, kaotusi, joovastust, pisaraid ning eelkõige fun'i, mis on ka selle ürituse peaeesmärk.

Täpsem graafik ilmub hiljemalt nädal enne ürituse toimumist, küll on teada, et sisustatud on mõlemad õhtud. Esimesel päeval toimuvad alagrupimängud ning teisel päeval play-off mängud. Kasutame täpselt samasid võistlusmasinaid nagu kahel eelneval aastaks, jätkuvalt on areeniks Kaido Almre poolt spetsiaalselt selleks ürituseks valmistatud suur jäähokistaadion.

Rada ning mod on kättesaadavad nii eraldi allalaadides kui ka SimSync Pro vahendusel, allalaadimislingid tulevad F1CEL-i kodulehele. Mod ja rada Võistlusmasinad on identsed eelmise aasta omadega, ehk siis modifitseeritud Mini Cooperid. Samuti kasutame jätkuvalt Kaido Almre poolt spetsiaalselt selleks ürituseks loodud autode jäähokistaadionit.

Võistlustel osalemiseks tuleb kokku panna kolmest liikmest (lisaks soovitatavalt 1-2 asendusliiget) koosnev meeskond ning see foorumis registreerida. Täpsemad nõuded on kirjas registreerimisteemas.
Link registreerimisteemale

Reeglid ning formaat täpsustuvad lähipäevil.

Küsimusi võite küsida nii foorumis kui saata meilile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .