Facebook Slider

2011 Ungari GP eelvaade

Written by Mart on . Posted in rFactor

Header

Märkamatult on taas kaks nädalat möödunud ning aeg järjekordseks F1CEL-i etapiks. Seekord oleme jõudnud Ungarisse maalilisele Hungaroringile.

 

RajaplaanRada on 4.381 kilomeetrit pikk ning koosneb kokku 14 kurvist ja sirgest, millest pikim on vaid veidi alla 800 meetrit pikk stardi-finiši-sirge. Tegu on ühe aeglaseima rajaga F1 kalendris, samuti on möödumine äärmiselt keeruline raja kurvilise iseloomu tõttu, mida võite näha ka rajaplaanilt.

Varem on F1CEL Hungaroringil sõitnud kuuel korral, kusjuures igal korral on võitnud erinev sõitja. Praegustest sõitjatest on varem pedestaali kõrgeimale astmele astunud  Henri Viirok, Morten Nõmme ja Sander Kallas, samuti on Ungari GP võitnud täna kommentaatorina leiba teeniv Ivo Jaanisoo.

Nädalavahetuse avab DTM-i Ungari Funrace, mille kvalifikatsioon algab laupäeval kell 20:00, sõit toimub kohe pärast kvalifikatsiooni lõppu. Osalemiseks on vajalik DTM-i mod (saadaval SimSync Pro vahendusel) ning samuti tuleb SLS-s hooaega registreeruda (pikem õpetus eelmises uudises). Üritus on mõeldud kõigile, ole vaid mees ja tule kohale!

Pühapäeval kell 18:00 algab GP2 etapi kvalifikatsioon millele järgneb 35 ringi pikk etapp. Oodatud on kõik vormeli- ning ringrajasõiduhuvilised, osalemiseks tuleb SimSync Pro kaudu installida 2011 F1CEL F1/GP2 Mod ja registreeruda SLS-s hooaega.

Nädalavahetuse krooniks on 2011 F1CEL Ungari GP, kus võtavad omavahel mõõtu Eesti parimad sim-racerid. Otseloomulikult kantakse ka seekordset etappi F1CEL TV-s otse üle, kommenteerimas, nagu alati, Kalle Lints & Sõbrad.

Ajakava

Laupäev, 8. oktoober
20:00 DTM Ungari Funrace

Pühapäev, 9. oktoober
18:00 2011 F1CEL GP2 Ungari etapp
20:00 2011 F1CEL Ungari GP (LIVE)