Facebook Slider

2014 F1CEL F1 ja GP2 hooajad on algamas

Written by Mart on . Posted in rFactor

2014hooaegJärgmisel neljapäeval kell 18:57 algab kevad, mis tähendab, et ka F1CELis on aeg alustada uut, järjekorras juba neljateistkümnendat, vormelihooaega. Mod, mida mitmed sõitjad on juba nädalapäevad oodanud, on viimaks valmis ning server online (serveri info on näha vasakul külgribal). Sel hooajal on meid kokku ootamas 13 etappi, esimene neist toimub 30. märtsil Austraalias Albert Parki ringrajal.

Kel aga näpud sügelevad rooli järgi, siis on esimene modi katsetamine ning koossõit planeeritud juba selleks pühapäevaks alates kella seitsmest õhtul. Ilmselt toimub vabatreening ning lõpetame GP2 distantsiga sõiduga, täpsustame seda foorumis enne pühapäeva.

F1 ja GP2 sarjad
Sõidetakse tava kohaselt kahes sarjas. GP2 sari on mõeldud kõigile virtuaalse võidusõidu huvilistele, tule julgelt ja pane ennast proovile. Sarjas osalemiseks tuleb ennast SLS Liigasüsteemis registreerida (õpetus). Registreerimine avatakse hiljemalt nädal enne esimest etappi.

F1 sarjas osalemiseks peab piloodil olema juba rohkem kogemusi ning F1 litsents. Tänasest algas foorumis F1 meeskondade registreerimine, kui see on lõppenud, siis avatakse ka SLS Liigasüsteemis registreerimine. Lisainfot leiab sarjade lehelt.

Mod ja rajad
Mõlemas sarjas sõidetakse samasuguste vormelitega, milleks on see aasta 2012. aasta vormelid. Erinev on seadistamise võimalus ja saadavalolevate abide hulk. Rohkem infot leiab siit foorumiteemast. Modi ning rajad saab alla laadida SimSync Pro kaudu. Õpetuse rFactori ja SimSync Pro installimiseks ja kasutamiseks leiate siit.