Facebook Slider

Otsime artiklite kirjutajaid ning veidi uuest algajate juhendist

Written by Mart on . Posted in rFactor

Tere sõbrad!

Tegin täna foorumisse kaks teemat, kus sooviksin saada tagasisidet ja ideid kõigi teie, meie kommuuni liikmete, käest. 

Esiteks artiklite kirjutamine: olen saanud mõnelt inimestelt kriitikat (õigustatult!) selle kohta, et sageli venib artiklite kirjutamine või jääb mõnest asjast artikkel hoopis kirjutamata. Põhjuseks on lihtsalt ajapuudus, mis ei ole lasknud mul ka viimastel sõitudel osaleda.

Samas ei tohiks minu ajapuudus F1CELi nõnda mõjutada, kindlasti on meie seas inimesi, kes tahaksid, oskaksid ja viitsiksid aeg-ajalt mõne artikli kirjutada. Kui tunned, et sul oleks asja vastu huvi, siis võta minuga foorumi või jututoa kaudu ühendust ja räägime lähemalt. Uute proovijate artikleid modereerin alguses (vaatan, et sisu ja keelekasutus mõistlikud oleksid) ja kui probleeme ei ole, siis annan juba võimaluse otse portaali uudiseid postitada. NB! Sellega ei kaasne mingit kohustust artikleid kirjutada, see on lihtsalt võimalus.

Foorumiteema: http://f1cel.eu/foorum/viewthread.php?tid=2248

Teiseks on viimane aeg luua F1CELi tarbeks algajatele korralik juhend, millega ei jääks ka arvutivõhik hätta. Praegune juhend on selles osas alla arvestust, see on teada-tuntud fakt ja vastu ma sellele ei vaidle.

Nüüd olekski tarvis välja mõelda, mis formaadis uus õpetus luua (praegune on doc tekstifail) ning samuti need asjad, millest seal rääkima peaks. Viimase osas ootan arvamusi just uutematelt sõitjatelt - mis oli alguses väga segane või raskesti arusaadav, mida peaks õpetuses selgitama?

Foorumiteema: http://f1cel.eu/foorum/viewthread.php?tid=2249

Loodan saada aktiivset tagasisidet võimalikult paljudelt inimestelt, on ju F1CEL meie kõigi ühine kommuun.

community