Facebook Slider

Malaisia GP eelvaade ja F1CELi tulevik

Written by Mart on . Posted in rFactor

Hooaeg jätkub teise etapiga palavas Malaisias Sepangi ringrajal. Tegemist on täisverelise spetsiaalselt võidusõiduks ehitatud ringrajaga, mis on võrreldes eelmisel etapil kogetud Albert Parkiga tunduvalt kiirem ja pakub rohkeid võimalusi möödumiseks. Ootame põnevat võidusõitu nii F1 kui ka GP2 sarjades.

Hea meel on teatada ka ühest uustulnukast F1 sarjas. Pärast edukat hooaja avavõistlust GP2 sarjas otsustasid kohtunikud rahuldada Sander Heinvälja taotluse tõusta F1 sarja, soovime sulle edu!
Malaisia13
On ka üks veidi tõsisema sisuga uudis. Eelmisel kuul läksid pärast üheksat aastat lahku F1CELil ja Kalle Lintsi teed. Kalle on nende 9 aasta jooksul teinud ära suurepärase töö, ilma temata ei oleks F1CELi sellisel kujul nagu ta praegu on. Sellega kaotas liiga ka ühe suure toetaja ning nüüd on küll viimane aeg sõitjatel F1CELi serveri ühenduse eest tasumisel abistada. Igaüks meist suudab leida mõne euro kuus või ka veidi enam, vastasel korral on raske näha võimalust järgmiseks üheksaks aastaks. Annetamiseks vajaliku informatsiooni leiate veidi ülevaltpoolt. Ma loodan südamest, et saame ühise kommuunina edasi minna.