Facebook Slider

2013 F1CEL hooaeg algab peagi

Written by Mart on . Posted in rFactor

Kevad on ametlikult alanud ning see tähendab vaid üht - algamas on juba kolmeteistkümnes F1CELi vormelite hooaeg. Kokku sõidame tänavusel aastal kolmteist etappi, millest kuus sõidetakse enne suvevaheaega ning seitse sügisel, pärast suve lõppu. Esimeseks etapiks on Austraalia GP 31. märtsil. Soovime teile kõigile mõnusat uut hooaega.

F1 ja GP2 sarjad
Sõidetakse tava kohaselt kahes sarjas. GP2 sari on mõeldud kõigile virtuaalse võidusõidu huvilistele, tule julgelt ja pane ennast proovile. Sarjas osalemiseks tuleb ennast SLS Liigasüsteemis registreerida (õpetus).

F1 sarjas osalemiseks peab piloodil olema juba rohkem kogemusi ning F1 litsents. Tänasest algas foorumis F1 meeskondade registreerimine, kui see on lõppenud, siis avatakse ka SLS Liigasüsteemis registreerimine. Lisainfot leiab sarjade lehelt.

Mod ja rajad
Mõlemas sarjas sõidetakse samasuguste vormelitega, milleks on see aasta 2012. aasta vormelid. Erinev on seadistamise võimalus ja saadavalolevate abide hulk. Rohkem infot leiab siit foorumiteemast. Modi ning rajad saab alla laadida SimSync Pro kaudu. Õpetuse rFactori ja SimSync Pro installimiseks ja kasutamiseks leiate siit.