Facebook Slider

F1CEL IV Autode Jäähokivõistlused

Written by Mart on . Posted in rFactor

hoki2012

Aeg on taaskord Mini Cooperid kuumaks ajada ning autode jäähoki väljakule suunduda, tulekul on järjekorras juba neljas F1CEL Autode Jäähokivõistlus. Planeeritud on see kuu aja pärast 17. märtsile, mõned nädalad enne F1CEL 2013. hooaja algust. 

Moodustame kaks kolmest kolmeliikmelisest tiimist koosnevat alagruppi, kusjuures erinevalt eelmistest aastatest mahutame seekord ürituse ühele õhtule. Täpsem võistlusgraafik ilmub nädal aega enne võistlust ja lõplik ajagraafik mõned päevad enne võistluse algust, kui registreerimine on lukku löödud. Soovitan kõigil kaasa lüüa, tegemist on äärmiselt mõnusa ja lõbusa üritusega.

Osalemiseks tuleb tiim foorumis vastavalt etteantud juhistele registreerida, soovi korral oma skin autodele teha ning õigel ajal platsis olla. Tiimi registreerides olge kindlad et saate 17. märtsi õhtupoolikul ka osaleda, lihtsalt tiimi nimega ei ole meil midagi teha, sõitjaid on tarvis.

Hokiareeni ning Mini Cooperi saab alla laadida SimSync Pro kaudu, allalaadimiseks vajalik parool antakse tiimide juhtidele. Palun ärge jagage seda inimestele kes võistlusel ei osale, see on hokiareeni autori soov mida oleks viisakas austada. Failid on juba praegu kättesaadavad ja server läheb varsti online, seega harjutamise võimalused registreerunud tiimidele on peagi täitsa olemas.

Ajakava ja tulemused

Autode Jäähoki reeglid

Jäähokile registreerimine