Facebook Slider

2012 Itaalia GP eelvaade

Written by Mart on . Posted in rFactor

ItaaliaGP

Nädalase pausi järel koguneme Itaalias päikeselisel Monza ringrajal. Itaalia etapp on kuulus kohalike fännide, tifoside poolest, kes toetavad Ferrarit kogu südamest. See võib ehk anda mõningase eelise Ferrari roolis olevale Henri Viirokile, kes on kolm etappi enne hooaja lõppemist veel kindlalt tiitlikonkurentsis ja püüab kolmandat järjestikust F1CEL F1 tiitlit.

Ent see hooaeg ei ole kulgenud probleemideta. Henri oli sunnitud Suurbritannia GP õlavigastuse tõttu vahele jätma mis lubas Alari Algpeusel jõudsalt punktidega järgi jõuda. Hetkel on Alari küll punktitabelis liider, ent hooaja lõpus arvestatakse üks tulemus kõigilt maha, mis jätaks Henrile hetkel 163 punkti ja Alari Algpeus oleks maas 7 punktiga. Hooaja lõpp saab olema tõeliselt põnev, tiitlivõitja selgub ilmselt alles viimasel etapil Interlagoses.

Seni aga soovitan kõikidel huvilistel lüüa kaasa GP2 sarjas ning kindlasti jälgida F1CEL TV vahendusel otseülekandeid või F1CELi Youtube kanalist sõitude korduseid. Lisaks like meie lehte Facebookis, nii saad alati värske info mugavalt kätte.

Ajakava
18:00 2012 GP2 Itaalia etapp
20:00 2012 Itaalia GP (LIVE)

Avatud on ka registreerumine F1 etapile: link