Facebook Slider

2012 Belgia GP eelvaade

Written by Mart on . Posted in rFactor

belgia4

Belgia GP toimub paljude sõitjate lemmikrajal, üle 7 kilomeetri pikkusel Spa-Francorchampsi ringrajal, mis koosneb kahekümnest kurvist. Päris-elus on rada lisaks tuntud ka vahelduva ilma poolest, mis meil veel praegu kahjuks puudub, küll aga ei muuda see sõitu kindlasti lihtsaks. Rada on pikk ja nõuab täit keskendumist terve sõidu vältel. Iga väiksemgi viga võib kalliks maksma minna kuna nii mõneski kurvis puuduvad tänaseks standardiks saanud asfalteeritud väljasõidualad, mis sõitjat päästaksid. Lisaks loomulikult üks sõitjatele kõige meeldejäävamaid kogemusi - Eau Rouge täisgaasil läbimine.

Alustame kell 6 õhtul, kui rajale saavad GP2 sarja sõitjad. Selles sõidus on kõigil huvilistel võimalik osaleda, infot leiab vajutades paremal asuvale nupule "Liitu liigaga". Esmalt toimub kvalifikatsioon, millele järgneb sõit. Etapp lõppeb umbes veerand kaheksa paiku.

Päeva tippsündmuseks on aga kindlasti F1 sarja etapp, mis algab kell 20:00. Juba kolmandat aastat on huvilistel võimalik seda sõitu F1CEL TV vahendusel ka otsepildis jälgida. Selleks tuleb pühapäeval valida ülevalt menüüst link "F1CEL TV" (sealt näeb ka otseülekannete kalendrit). Hooaja lõpp on lähenemas, kas Henri Viirok võtab taas tiitli või õnnestub Alari Algpeusel talle vastu hakata? Kindlasti näeme põnevat sõitu.

Üritus on loodud ka Facebooki, oma sõpradele saad seda hõlpsalt jagada siia lingile klikates, et ka nemad teaksid, mis tulemas on. Loomulikult tasub F1CEL-i Facebooki lehte ka Like'da, nii saad uutest üritustest esimesena teada!

Ajakava
18:00 2012 GP2 sarja Belgia etapp
20:00 2012 Belgia GP (LIVE)

NB! F1 sarja sõitjatele: foorumis on avatud etapile registreerumine, tehke seda võimalikult kiiresti.