Facebook Slider

SimSync Pro litsentsi uuendamiseks annetamine

Written by Mart on . Posted in Kõik uudised

Järgmise nädala keskpaigas lõppeb F1CEL'i SimSync Pro konto kehtivusaeg. Selleks, et SimSynci ka edaspidi kasutada on tarvis kontot uuendada, mis maksab olenevalt litsentsist ~20-35€. Odavama litsentsi korral ei kasutaks me SimSynci talveperioodil (dets-märts) ning samuti oleks kiirus piiratud ca 500 kb/s iga kasutaja jaoks. Kallim litsents (35€) kehtib terve aasta ning on kiirusepiiranguteta.

Litsentsivalik sõltub otseselt sellest, kui palju F1CEL'i sõitjad selleks raha annavad. Tavaliselt on annetajaid olnud 3-4, kuid niimoodi jaguneb annetussumma F1CEL'i kasutajate vahel äärmiselt ebaproportsionaalselt, oma panuse võiks anda iga sõitja.

Lisaks oleks väga rõõmustav, kui sõitjad leiaksid võimaluse F1CEL'i ka igakuiselt väikese summaga toetada. Hetkel on F1CEL-il selle aasta jooksul annetajaid olnud suurusjärgus 5 inimest, mida on väga vähe. Serveri eest tuleb igakuiselt käia välja päris arvestatavad summad ning maksukoormus võiks jaguneda F1CEL'i kasutajate vahel võimalikult ühtlaselt.

F1CEL'i üldiselt toetamiseks vajutage ülal olevat kirja "ANNETAMINE", sealt leiate kogu vajaliku informatsiooni. SimSync Pro litsentsi uuendamiseks tuleks aga raha kanda järgmisele kontole:

Nimi: Mart Välja
Konto: 10010372541015
Selgitus: Kasutajanimi SLS süsteemis, F1CEL

Kui raha koguneb rohkem, kui SimSync Pro jaoks vaja, edastan ülejääva summa serveri eest tasumiseks.