Facebook Slider

F1CELi 12. hooaja avaetapp 1. aprillil

Written by Mart on . Posted in Kõik uudised

Taaskord on kätte jõudnud see aeg, kui algab järjekordne F1CEL-i vormelite hooaeg, seekord järjekorras juba kaheteistkümnes. Käesolevas hooajas saab olema kolmteist etappi alustades veidi enam kui nädala pärast Austraalias Albert Parki ringrajal ning lõpetades novembri keskel Brasiilias Interlagoses. Kalendrit saab lähemalt näha siit.

F1 ja GP2 sarjad
Nagu tavaks on sõitjad jagatud kahte erinevasse sarja, F1 ning GP2. Kõigile huvilistele on avatud GP2 sari, mille sõidud toimuvad vahetult enne F1 sarja sõite, kus võtab mõõtu Eesti virtuaalse võidusõidu koorekiht. Täna algas foorumis ka F1 tiimide registreerimine. Sarjade kohta leiab täpsemat infot siit.

Auhinnad
Sel hooajal on F1CEL-s välja pandud rekordiline auhinnafond kogusummas 450€, teeme tööd, et fondi veelgi kasvatada. Enamik sellest summast loositakse välja osaluse põhiselt - mida rohkem sõidad, seda suurem võimalus on erinevaid auhindu võita. Osale ning võida! Lähem info auhindade kohta tuleb lähiajal.

Otseülekanded
Nagu tavaks on saanud kantakse F1CEL F1 sarja sõidud F1CEL TV vahendusel otse üle. Samuti on võimalik hiljem Youtubest HD-kvaliteediga videokorduseid vaadata. Kommenteerib, nagu ikka, Kalle Lints, keda abistavad ka mõned teised kommentaatorid.

Mod ja rajad
Sõidame taaskord F1 ja GP2 sarjades samasuguste vormelitega, milleks on sel aastal 2010. aasta vormelid. Modi ning raja saab alla laadida SimSync Pro kaudu. Õpetuse rFactori ja SimSync Pro installimiseks ja kasutamiseks leiate siit.

Videomeenutus eelmisest hooajast